Tül Perde Modelleri

Evimizi dizayn ederken en önemli parçalardan birisi de tül perdelerdir. Şıklık ve avantajları açısından önemli bir yere sahiptir. Evinizin dışarıdan ne derece görüleceği ve güneş ışınlarının evinize ne kadar gireceğini kontrol edebilmemiz için tül perdeler mutlaka tercih edilmelidir.

Tül Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diğer ürünlerde olduğu gibi tül perde seçimi de ürün işlevselliği önemli konuların başındadır.Tül perdeleri evimizin dışarıdan görünmesinin engellenmesi için kullanılmalıdır. Eğer odanız dışardan görülüyorsa tül perde güneşlik ile tamamlanmalıdır. Odanızın estetiği ve dizaynı bozulmasın isterseniz tül perde modelleri güneşlik ile tül perde uyumlu yapılabilinir. Bu uyumu sağlarken güneşlikler düz ve sade renkli açık tonlar tercih edilmelidir. Bu noktada odanızdaki mobilyanın da dekorasyonun bir parçası olması sebebiyle mobilya perde uyumunu da göz önünde bulundurmalıyız. Bu noktada uyumlu bir dizayn yapılacak ise mobilya ve halılarınıza uygun bir desende tüller seçilmelidir. Sade döşenmiş bir oda için yine yalın  bir stile sahip tül perdeler  kullanılabilir.

2022 Tül Perde Modelleri

Nasıl Temizlenir:Tül Perde Temizliği

Tül perdeleri rahat kullanmanın en önemli belirleyicilerinden biri, perdelerin kolay yıkanma – temizlenme özelliğine sahip olmasıdır. Tül perde kumaşının kolay temizlenme ve ütülenme özelliğine sahip olması işinizi çok büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Tül perdeler çamaşır makinesinde yıkanacaksa, kesinlikle 30 dereceyi geçmemek gerekir.  Tül perdeler  kaynar suda yıkanırsa hem kırışır, hem de yıpranır. Eğer elde yıkama yapılacaksa ise perdeler yine ılık suda yıkanmalıdır. Yıkama için bir miktar karbonat kullanabilirsiniz. Tül perdelerin daha temiz ve beyaz olması adına kullanılan bu yöntem hem elde, hem de makinede yıkamalar için geçerlidir.

2022 En Şık Tül Perdeler Nereden Alınır?

Tül modelleri  çeşit ve kalitesine göre  farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Kaliteyi belirleyen unsurlar kumaşın cinsi, deseni, dikim özelliği gibi faktörlerdir. Bunların yanı sıra tül perdenin ölçüleri ve seçilen model de fiyat konusunda belirleyici olmaktadır.

Kaliteli, şık ve uygun fiyatlı tül perde  modelleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.