Balkon Perdesi Modelleri ve Fiyatları

Balkon perdesi özellikle yaz ayları yaklaşırken birçok ev hanımı tarafından araştırılan ve perde modelleri incelenen perdelerin başında gelir. Özellikle uzun balkona sahip evlerde perdeler çok kullanışlı olmaktadır. Özellikle yaz aylarının güneş ışıklarından ve gölgelendirmek için kullanılan balkon perdesi her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Günümüzde birçok balkona cam balkon sistemi de yapılmaktadır. Her ne kadar renkli camlar kullanılsa da yine bu camlarda perde kullanımı tercih edilmektedir.

Stor Balkon Perdesi

Balkon perdesi modellerinin başında tabi ki stor perde gelir. Uygun ölçülerde balkonunuza göre perdeler yaptırabilirsiniz.

Cam Balkon Perdesi

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi cam balkonlar kentsel dönüşüm ile birlikte daha çok tercih edilmeye başlandı. Bununla birlikte cam balkon için perde ihtiyaçları da ortaya çıkmaya başladı.

Yapışkanlı Plise Cam Balkon Perdesi

Yapışkanlı plise perdeler yaz aylarında zararlı güneş ışınlarını keser ve evinizin aşırı sıcak olmasını engeller. Klima elektrik tüketimini azaltır. Görüntü olarak dekoratif ve şık modellere sahiptir. Polyester olan plise perdeler uzun ömürlü ve su tutmayan yapıya sahiptir. Kumaştaki özel kaplama ile kir tutmaz uzun ömürlü kullanabilirsiniz.