Çocuk Odası Perde Modelleri 2022

Geleceğin anne adaylarının en çok zorlandığı konulardan biri de çocuk odası, dekorasyonu ve perde seçimidir.
Kız çocukları için pembenin tüm tonların hakim olduğu perde tasarımları ve modellerini her yerde görmemiz mümkün. Erkek çocukları için ise yine sevimli çizgi film karakterleri perdelerde yerini almaktadır. Bu senenin dikkat çeken en önemli perdeleri olan işlemeli perdeler, çizgi film karakterleri ve harika renklerle çocuk odasını dekore ederken anne ve anne adaylarına büyük katkı sağlamaktadır.
Çocuk odası için özel tasarlanan Barbie, Sünger Bob, Mickey Mouse, arabalı ve ayıcıklı perde modelleriyle çocuklarınızın odasında cıvıl cıvıl bir ortam oluşturabilirsiniz. Temizlemesi kolay ve renk seçiminde bol çeşitle çocuk odanıza en uygun tercihi seçebilirsiniz.
Çocuk odasına perde seçiminde bulunurken dikkat etmemiz gereken unsurlardan biri açık renkli olmasıdır. Koyu ve ağır renkler çocuğunuzu içine kapanık olmaya sevk edebilir. Bu yüzden seçimde bulurken çocuğunuzun zevkini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz perdenin renk uyumu ve desenini çocuğunuzun da beğenmesi önemlidir.

  • Farklı Renk ve Modeller

    Perdeniz için sınırsız renk ve model seçeneği Göztepe Perdeci‘de.

  • Modern Tasarımlar

    Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

  • Kaliteli Hizmet

    Kalitemizi, yılların deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek arttırıyoruz.