Fon Perde Modelleri

Fon perde modelleri 2021 yılında da perde tasarımında vazgeçilmez perdeler olmuştur. Fon perde perdelerimizin vazgeçilmez perde aksesuarlarından olduğu gibi aynı zamanda gerekli bir parçadır. Fon perdeler evinizin dışarıdan istemediğiniz şekilde başkaları tarafından görülmesini engeller. Aynı zamanda güneş ışınlarından evinizi korur. Fon perde modelleri ile perdenize önemli özellikler katmış olursunuz. Kalın yapılarıyla dik gelen güneş ışınlarını keserek rahat bir ev ortamına olanak sağlar. Fon perde çeşitleri diğer perde modellerine göre kalın bir yapıya sahip olması sayesinde ışığı tamamen keser ve size rahat bir öğle uykusu uyumanızı sağlar.

Mutfak fon perde modeli olarak genellikle açık ve refah renkler kullanırken desen olarakta birçok farklı desen seçeneği bulunabilir. Çocuk odası fon perde veya genç odası fon perde seçimi için çoğunlukla renkli cıvıl cıvıl renkler tercih edilmektedir. Bebek odası fon perde modeli olarak genellikle çizgi film karakterli baskılar tercih edilirken erkek çocuklar için mavi, kız çocukları için pembe tonları kullanılmaktadır.

Kampanyalı Fon Perde Ürünlerimiz


Salon fon perde modelleri diğer model seçeneklerine göre daha geniş ürün yelpazesine sahiptir. Birçok model içerisinde çiçekli fon perde şeklinde veya sade sevenler için düz fon perde modelleri de bulunmaktadır. Düz fon perde çeşitleri içerisinde siyah fon perde, beyaz fon perde, gri fon perde, mavi fon perde, sarı fon perde ve yeşil fon perde gibi birçok renkte seçenek bulunmaktadır.

Kendinize göre bir perde tasarımı yaptırmak istiyorsanız fon kanat perde modelleri, farklı görünüş ve yandan tutturma özelliği ile aradığınız perde olabilir.

İstanbul perdeci hizmetleri birbirinden farklı ve güzel fon perde modelleri ile geniş fon perde kumaş kartelası ve perde aksesuarları ile hizmet sunmaktadır. Fon perde modellerimizi inceleyerek sonrasında bizi arayarak size uygun modeli oluşturabiliriz.
Ayrıca Showroomuzu ziyaret ederek karar verebilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak bir tık kadar yakınınızda, siz de İstanbul Perdeci’yi tercih edin ve farkı yaşayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.