İSTANBUL PERDECİ

İstanbul’da yaşıyor ve perdeci bulmakta zorlanıyor musunuz?

Salon perde modelleri, salon tül perde modelleri, yatak odası, mutfak, çocuk odası perde modelleri gibi birçok mekana göre perde çeşitleri web sitemizde ve perde mağazamızda bulabilirsiniz.

En yakın perdeci nerede bulabilirim?

En yakın perdeci için > yol tarifini kullanabilirsiniz.

İSTANBUL PERDECİ

Perde modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Kuyubaşı, Fikirtepe, Feneryolu, Bostancı, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Kalamış, Caddebostan, Suadiye, Sahrayıcedid, Erenköy, Şaşkınbakkal, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Hasanpaşa ve İstanbul’un diğer semtlerinde perde dikimi hizmetleri vermekteyiz. İSTANBUL PERDECİLER arasında kaliteli ve güvenilir perde dikim ve perde tasarım atölyemize bekleriz.
iSTANBUL Perdeci kurulduğu günden bugüne kadar, ürettiği ürünlerle sektörde öncü olan firmamız her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler üretmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ürün çeşidi, estetik ve kaliteye verdiği önemle geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.Daha büyük başarılara imza atmak için gece gündüz çalışmaktadır. Üretimini Kadıköy Göztepe’deki atölyesinde gerçekleştirmektedir. İstediğiniz anda profesyonel ekiplerimiz bir telefon kadar yakınınızda.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.