Ofis İş Yeri Perde Modelleri 2022

Ofis ve iş yerlerinde , tasarım ve perde seçimi çok önemlidir. Özellikle ofiste çalışan kişileri motivasyon anlamında oldukça etkilemektedir. Eğer çalışan kişi bir rapor hazırlarken kafası tasarım veya perdelere takılırsa bu bir iş kaybı olur. Aynı zamanda ofiste çalışan diğer çalışma arkadaşları da bundan etkilenebilir ve böylece sürekli bir iş kaybı meydana gelir.

Ayrıca dışarıdan iş yerine bakılınca göze çarpacak olan ilk şey perdelerdir. Bu bakan kişi için iş yeri hakkındaki prestiji oluşturur. İş yerine gelen misafirler içinde aynı şey söz konusudur. İnsanlar ofis veya şirketlerin tasarımına puan verirken o iş yeri hakkında prestij ve kurumsallığından da etkilenebilir. Mükemmeliyetçi bir konuğunuz ofise geldiğinde ve perde tasarımınızda kötüyse bu sizin için büyük bir problem halin gelir.

Göztepe Perdeci sizin için bu hizmeti sağlamaktadır. Ofis perdeleri hakkında oldukça tecrübelidir. Yapmış olduğumuz bir çok çalışmayla bu işi dünya standartlarına taşımaktayız.

İş yerleri, yönetim ofisleri, toplantı odaları ve muhtelif bürolar için Jaluzi perde seçini en doğrusudur. Bir çok renk seçeneği ve uygun fiyatıyla tercih edilen Jaluzi stor perdeler ofis ve iş yerleriniz içinde gizlilik ve ışık denetimini sağlar.
Toplantı odaları içinde blackout perde seçimi daha idealdir. Bu sayede içeri ışık girişini sıfıra indirebilir ve projeksiyon görüntüsünü daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

  • Farklı Renk ve Modeller

    Perdeniz için sınırsız renk ve model seçeneği Göztepe Perdeci‘de.

  • Modern Tasarımlar

    Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

  • Kaliteli Hizmet

    Kalitemizi, yılların deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek arttırıyoruz.