Tül Perde Modelleri 2022

Tül perdeler, evimizin havasını değiştiren en önemli şeylerin başında ilk akla gelen perde modelidir.Salon ve oturma odanıza seçmiş olduğunuz perdelerin diğer eşyalarla uyumu çok önemlidir. Klasik, spor veya modern tarzda oluşan perdelerden en uygun olanını seçmeniz evinizin tarzını ve şıklığını ortaya koyar. Evdeki eşyalarınızla bütünleşir. Son dönemlerde çoğalan perde modelleri sayesinde tarzınıza en uygun tül perdeyi bulmak artık daha kolay hale gelmiştir.
Eskiden kocaman kalın kadife perdelerin olduğu modanın yeniden hayatımıza girdiğini görüyoruz . Ancak yeni nesil modern evlerde klasik tarz yerine daha çok modern ve spor tarzda perdeler tercih ediliyor. Daha sade şık ve düz modeller üzerinde en çok kırık beyaz tül perdeler önde geliyor.
Büyük yüksek tavanlı evlerde tavandan yere kadar ağır perdeler, büyük vazolar ve büyük varaklı koltuk takımlarıyla stor perdeleri kombinlemek mümkün olmaz. Son zamanlarda modern perde tasarımları arasında klasik perdelerde de dantel işlemeler görebiliriz. Eskiden klasik model kornişlerle tavana asılan perdeler artık yeni nesil kornişleri ile tavana tutturulmaktadır.

  • Farklı Renk ve Modeller

    Perdeniz için sınırsız renk ve model seçeneği Göztepe Perdeci‘de.

  • Modern Tasarımlar

    Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

  • Kaliteli Hizmet

    Kalitemizi, yılların deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek arttırıyoruz.