Yatak Odası Perde Modelleri 2022

Evlerimizin en önemli alanlarında biri olan yatak odasına perde modeli seçerken daha farklı ve işlevsel yaklaşımda bulunuyoruz. Yatak odasına perde seçerken odayı güzel ve şık göstermesinin yanı sıra kolay açılıp kapanması, dışarıdan içeri ışık girmesini sağlarken aynı zamanda içerisinin de dışarıdan görünmesini engellemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan perde modelini bulmak biraz zor olabilir. Yatak odanız için perde modelleri hakkında mağazamızı ziyaret edip birçok desen ve renkte modellerimizi inceleyip daha kolay karar verebilirsiniz.

Yatak odası perdesi nasıl olmalı?
Herkesin sorduğu hep aynı soru, yatak odası perdesini nasıl seçmeliyim? İlk önce aklınızdaki yatak odası dekorasyonu nasıl onu anlamak gerekiyor. Rustik bir yatak odası dekorasyonu mu ya da Jaluzi perde yatak odası dekorasyonu mu? Tarzınıza uygun olacak şekilde yatak odanıza seçecek olduğunuz perdenin özellikleri arasında perdenin kalın olması gerekiyor. Gece uyduğunuz zaman ortamın karanlık olmasını sağlayacak kalınlıkta bir perde olmalı. Güneşin sizin uyumanızı engellemeyecek şekilde ama güneş ışınlarının girmesini de sağlayacak şekilde olmalıdır. Bu özelliklere en uygun perde modeli keten perdelerdir.

Perdeleri seçtik, peki yatak odası tülü nasıl olmalı?
Evlerde tüller ve perdeler birbirini tamamlayan aksesuar halindedirler. Son zamanlarda dekorasyon anlamında evlerde bir çok değişikliğe gidildi. Bunların başında da tül ve perde gelmektedir. Stor perdenin çıkmasından sonra tül perdeler odalarda süs olarak kullanılmaya başlandı. Bundan dolayı yatak odasına perde modeli seçerken ilk önce tül perde veya stor perde diye karar vermeli ya da ikisini de bir arada kullanabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz Perde Modelleri başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

  • Farklı Renk ve Modeller

    Perdeniz için sınırsız renk ve model seçeneği Göztepe Perdeci‘de.

  • Modern Tasarımlar

    Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

  • Kaliteli Hizmet

    Kalitemizi, yılların deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek arttırıyoruz.